Top
 

Vaizdo stebėjimo sistema

Vaizdo stebėjimo sistema – tai labiausiai techniškai progresuojanti apsaugos priemonė.

Jei anksčiau tai buvo tik pagalbinė,  turto apsaugos sistema, tai šiuo metu ji tampa aktyvia – apsaugos sistema, kuri ne tik padeda saugoti turtą, bet ir pateikia nenuginčijamus įrodymus teisėsaugos pareigūnams ir leidžia nesunkiai surasti nusikaltėlius. Reikalinga tinkamai pasirinkti vaizdo stebėjimo sistemos komponentus ir tinkamai juos įdiegti.

Lietuvoje yra daug įmonių kurios siūlo didelį pasirinkimą įvairių skaitmenines, analogines, AHD ir IP kamerų. Rinkoje yra įvairių stebėjimo sistemų skirtų sekimui, apsaugai: tai lauko, patalpų, internetinės, valdomos ir belaidės kameros.  Vaizdo stebėjimo sistema susideda iš daugelį dalių todėl suprantam, kad tokioje pasiūloje, žmogui sunku įvertinti ir pasirinkti kokybės ir pinigų atžvilgiu tinkamas kameras. Tuo labiau reikia atsižvelgti į vaizdo stebėjimo sąlygas ir reikalavimus, bei išmanyti LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Taigi, ketinant vykdyti vaizdo stebėjimą, reiktų įvertinti vaizdo stebėjimo butinybę, ar siekiami tikslai negali būti įgyvendinti kitais saugos būdais ir priemonėmis, t. y. nevykdant apsaugos vaizdo stebėjimo.

Mes visada pasiruošę duoti paprastą gerą ir teisingą vaizdo stebėjimo sistemos pasirinkimo patarimą ir rasti tinkamus tiekėjus jai įsigyti.